Naujos prekės

Aktyvūs filtrai

Video domofono HIKVISION su 7" liečiamu ekranu ir suderinimo su signalizacijos sistema kaip ir vaizdine stebėsina rinkinys.

 

Video domofonas yra montuojamas tinko korpuse.

 

Išmanus stulpas - konsolė

Kaina 655,45 €

Išmanieji stulpai - konsolės. Daugiafunkciniuose stulpuose dažniausiai montuojama įranga: Pašto dežutė, namų adresas, pasikalbėjimo įrenginys (video arba audio domofono komplektas), praėjimo kontrolė atrakinima surenkamu kodu arba priglaudžiant magnetuką.

Akumuliatorius BFT/SL-BAT2

Kaina 91,45 €

BFT SL-BAT2 (P125035) yra 24 V nuolatinės srovės akumuliatoriaus atsarginė sistema, skirta Deimos BT serijos slankiojančių vartų operatoriams.

SL-BAT2 turi išmaniojo įkroviklio plokštę, kuri suaktyvins baterijas, kai nėra maitinimo (pvz., nutrūkus), ir įkraus baterijas, kai įjungtas maitinimas.

Palengvinkite nerimą dėl elektros energijos tiekimo nutraukimo, šiandien įrengdami savo vartų atidaryma atsargine baterijos sistema!

Akumuliatoriaus įkrovimo laikas: 12/14 val

Šio tipo surenkamo pamato profilis sutvirtintas horizontaliomis metalinėmis ašimis, taip užtikrinant apsaugą nuo pamato skilimo ar aplinkos veiksnių. Didelis privalumas, jog šį pamatą montuoti galima bet kokiomis oro sąlygomis, nereikia gilių žemės kasimo darbų. Toks pamatas padeda sukurti esteninį vaizdą, po tvora neleidžia augti žolei, apsaugo nuo graužikų iškasamų urvų.

Šio tipo surenkamo pamato profilis sutvirtintas horizontaliomis metalinėmis ašimis, taip užtikrinant apsaugą nuo pamato skilimo ar aplinkos veiksnių. Didelis privalumas, jog šį pamatą montuoti galima bet kokiomis oro sąlygomis, nereikia gilių žemės kasimo darbų. Toks pamatas padeda sukurti esteninį vaizdą, po tvora neleidžia augti žolei, apsaugo nuo graužikų iškasamų urvų.

Metalinio profilio 80x80 tvoros stulpai dažniausiai naudojami montuojant vartus, vartelius. Stulpai yra cinkuoti (padengimas min. 50 mikr.). Šie stulpai nudažyti milteliniu būdu pagal RAL  paletės palvą. Stulpo aukštis parenkamas atsižvelgiant į tvoros aukštį.

Metalinio profilio 60x60 tvoros stulpai dažniausiai naudojami montuojant vartus, vartelius, tvoras. Stulpai yra cinkuoti (padengimas min. 50 mikr.). Šie stulpai nudažyti milteliniu būdu pagal RAL  paletės palvą. Stulpo aukštis parenkamas atsižvelgiant į tvoros aukštį.

Metalinio profilio 60x40 tvoros stulpai dažniausiai naudojami montuojant įvairaus tipo segmentines tvoras. Stulpai yra cinkuoti (padengimas min. 50 mikr.). Šie stulpai nudažyti milteliniu būdu pagal RAL  paletės palvą. Stulpo aukštis parenkamas atsižvelgiant į tvoros aukštį.

Automatikos apsauga

Kaina 80,00 €

Kiemo vartu automatikos apsauga, pukiai pritaikoma prie kiemo interjero dizaino pagal RAL spalvu palete.

Korpusas apsaugomas nuo kamuoliu smugiu ir nestipraus automobilio atsiremimo.

Metalinė tvora 20x20

Kaina 55,10 €

Tvora pagaminta iš 20x20 mm vamzdžio. Vertikaliam susitiprinimui naudojamas 40x40 U formos lankstinys, kuriame preso pagalba yra išmuštos skylės vamzdeliams prakišti. Kadangi vamzdeliai virinasi tvoros skydo centre, gaminys atrodo gražus ir iš kiemo, ir iš gatvės.

Šio tipo tvoros modelis gaminamas iš kvadratinių vamzdžių 60x40  su užvirinta viršūne, kuri nupjauta 45 laipsnių kampu, gaminys smėliuojamas, gruntuojamas ir nudažomas milteliniu būdu.

Žaliuzinė tvora

Kaina 34,50 €

Žaliuzi tvora – tai iš lankstytų metalo profilių pagaminta tvora. Tai puiki alternatyva tradicinės tvoros gerbėjams.

Profiliuotos skardos tvora

Kaina 25,95 €

Vientiso valcuoto profilio skardos tvora - tai pigiausias skardinės tvoros sprendimas, kuris atrodo originaliai ir užtikrina visišką privatumą esantiems nuosavame kieme.

Modulinės Aluzinc tvoros pasižymi nepaprastu ilgaamžiškumu, universalumu, estetiškumu, gausia spalvinės paletės įvairove. Tvoros ir vartai gaminami pagal kliento išmatavimus ir spalvą. Dėl išskirtinių antikorozinių savybių tvoros štaketlentės dar vadinamos dailylentės yra daug pranašesnės už paprastai cinkuotus skardos omegos formos profilius. ALUZINC® – tai aliuminio (55%), cinko (43,4%) ir silicio (1,6%) lydinys.