Doho - įrankiai visiems

Aktyvūs filtrai

BFT MOOVI 30

Kaina 905,00 €

BFT MOOVI 30 kelio užtvaras yra skirtas kontroliuoti pravažiavimus iki 3 metrų. Šlagbaumo atidarymo greitis 4 s. Kelio užtvaro intensyvumas yra tinkamas standartiniam naudojimui.

Šlagbaumas komplektuojamas su 3m ilgio kvadratine kartimi ir karties fiksatoriumi.

Integruotas į valdymo bloką imtuvas leidžia pririšti iki 63 papildomų kintamo kodo pultelių MITTO 2Bšvyturėlįfotoelementus, nesudėtingai pajungti GSM įrangą, automobilio numerių atpažinimą, įgalinti valdyti šlagbaumą mygtuko iš apsaugos valdymo posto paspaudimu ir pan. 

BFT MICHELANGELO 80

Kaina 1 990,00 €

Tai didelio, 100% intensyvumo, kelio užtvaras, leidžiantis kontroliuoti iki 4, 6 arba 8 metrų pločio pravažiavimą. Platus priedų pasirinkimas, tokie kaip foto elementai ir kartis su apšvietimu, daro šį kelio užtvarą idealiu variantu, pritaikomu kiekvieno užsakovo poreikiams.

CAME GARD 3250

Kaina 1 215,00 €

Idealus sprendimas intensyvaus transporto priemonių eismo sąlygoms.

Užtvaro ilgis: iki 3,25 m

ROGER AGILIK 36v

Kaina 1 450,00 €

Automatinis cinkuotu plieniniu korpusu kelio užtvaras, skirtas kontroliuoti transporto srautus ir užtverti nuo 4m iki 6m pločio pravažiavimus.

Dėka naudojamo naujausio skaitmeninio bloko ir variklio, pagaminto pagal «Brushless» technologiją, pavyko pasiekti 100% intensyvumą su mažomis energijos sąnaudomis ir dideliu funkcijų pasirinkimu. Aukšti kokybės reikalavimai gamybai ir ilgi bandymai, kruopštus konstrukcijos tobulinimas leido sukurti nepriekaištingą vieną geriausių gaminių savo kategorijoje. Skaitmeninis valdymo blokas, leidžia pasirinkti norimą kelio užtvaro vamzdžio jėgą ir greitį, kiekviename judėjimo etape, todėl galima reguliuoti maksimaliai saugų įrangos darbą.