Aktyvūs filtrai

Metalinio profilio 60x40 tvoros stulpai dažniausiai naudojami montuojant įvairaus tipo segmentines tvoras. Stulpai yra cinkuoti (padengimas min. 50 mikr.). Šie stulpai nudažyti milteliniu būdu pagal RAL  paletės palvą. Stulpo aukštis parenkamas atsižvelgiant į tvoros aukštį.

Šio tipo tvoros modelis gaminamas iš kvadratinių vamzdžių 60x40  su užvirinta viršūne, kuri nupjauta 45 laipsnių kampu, gaminys smėliuojamas, gruntuojamas ir nudažomas milteliniu būdu.

Spalvoti 3D segmentai

Kaina 19,70 €

Įmonių, gyvenamųjų namų teritorijų aptvėrimui naudojamos segmentinės tvoros. Tai suvirintas 4.0/5.0 mm vielos storio segmentas, kurio ilgis - 2500 mm, aukštis - 1230/1530/1730 mm. Kiekvienas jų, priklausomai nuo aukščio, yra suvirintas tam tikru standumo briaunų skaičiumi. Akučių išmatavimai - 50 mm (horizontali) x 200 (vertikali) mm. Segmentas tvirtinamas prie stačiakampių 60 x 40 mm profilio stulpų. Segmentas ir stulpai yra cinkuoti ir nudažyti milteliniu būdu pagal RAL paletės spalvą.

Skardinės tvoros ROMBAS tai viena iš populiarių tvorų, tinkančių daugeliui eksterjerų. Rombo formos profiliai leidžia džiaugtis puikia ir panašia estetine išvaizda iš abiejų aptvėrimo pusių, fasadinės ir kiemo pusės.

Metalinio profilio 60x60 tvoros stulpai dažniausiai naudojami montuojant vartus, vartelius, tvoras. Stulpai yra cinkuoti (padengimas min. 50 mikr.). Šie stulpai nudažyti milteliniu būdu pagal RAL  paletės palvą. Stulpo aukštis parenkamas atsižvelgiant į tvoros aukštį.

Metalinė tvora 20x20

Kaina 55,10 €

Tvora pagaminta iš 20x20 mm vamzdžio. Vertikaliam susitiprinimui naudojamas 40x40 U formos lankstinys, kuriame preso pagalba yra išmuštos skylės vamzdeliams prakišti. Kadangi vamzdeliai virinasi tvoros skydo centre, gaminys atrodo gražus ir iš kiemo, ir iš gatvės.

Modulinės Aluzinc tvoros pasižymi nepaprastu ilgaamžiškumu, universalumu, estetiškumu, gausia spalvinės paletės įvairove. Tvoros ir vartai gaminami pagal kliento išmatavimus ir spalvą. Dėl išskirtinių antikorozinių savybių tvoros štaketlentės dar vadinamos dailylentės yra daug pranašesnės už paprastai cinkuotus skardos omegos formos profilius. ALUZINC® – tai aliuminio (55%), cinko (43,4%) ir silicio (1,6%) lydinys.

Metalinio profilio 80x80 tvoros stulpai dažniausiai naudojami montuojant vartus, vartelius. Stulpai yra cinkuoti (padengimas min. 50 mikr.). Šie stulpai nudažyti milteliniu būdu pagal RAL  paletės palvą. Stulpo aukštis parenkamas atsižvelgiant į tvoros aukštį.

Profiliuotos skardos tvora

Kaina 25,95 €

Vientiso valcuoto profilio skardos tvora - tai pigiausias skardinės tvoros sprendimas, kuris atrodo originaliai ir užtikrina visišką privatumą esantiems nuosavame kieme.

Šio tipo surenkamo pamato profilis sutvirtintas horizontaliomis metalinėmis ašimis, taip užtikrinant apsaugą nuo pamato skilimo ar aplinkos veiksnių. Didelis privalumas, jog šį pamatą montuoti galima bet kokiomis oro sąlygomis, nereikia gilių žemės kasimo darbų. Toks pamatas padeda sukurti esteninį vaizdą, po tvora neleidžia augti žolei, apsaugo nuo graužikų iškasamų urvų.

Žaliuzinė tvora

Kaina 34,50 €

Žaliuzi tvora – tai iš lankstytų metalo profilių pagaminta tvora. Tai puiki alternatyva tradicinės tvoros gerbėjams.

Šio tipo surenkamo pamato profilis sutvirtintas horizontaliomis metalinėmis ašimis, taip užtikrinant apsaugą nuo pamato skilimo ar aplinkos veiksnių. Didelis privalumas, jog šį pamatą montuoti galima bet kokiomis oro sąlygomis, nereikia gilių žemės kasimo darbų. Toks pamatas padeda sukurti esteninį vaizdą, po tvora neleidžia augti žolei, apsaugo nuo graužikų iškasamų urvų.

Išmanus stulpas - konsolė

Kaina 655,45 €

Išmanieji stulpai - konsolės. Daugiafunkciniuose stulpuose dažniausiai montuojama įranga: Pašto dežutė, namų adresas, pasikalbėjimo įrenginys (video arba audio domofono komplektas), praėjimo kontrolė atrakinima surenkamu kodu arba priglaudžiant magnetuką.